Краматорський
навчально-реабілітаційний центр «Гайок»
Атмосфера новорічних свят завжди надихає на очікування чогось чарівного та дивовижного.

Розвага до свята Маланки відбулася у КНРЦ "ГАЙОК" для наших вихованців 13 січня, напередодні святкування Старого Нового року.

Вітаємо практичного психолога Краматорського навчально-реабілітаційного центру "Гайок"

11 січня святкують Міжнародний день “Дякую”. Сьогодні більшість людей так часто поспішають, що навіть не залишається часу для таких простих і приємних речей, як подякувати всім тим, хто робить наше життя щасливішим та простішим.

«Христос народився – Славімо Його» – такими словами весь православний світ вітається у одне з найголовніших християнських свят – Різдво Христове!

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Проведення у КНРЦ "ГАЙОК" всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” завершилося проведенням виставки творчих робіт вихованців закладу.

У рамках всеукраїнської акції "16 діб проти насильства" 9 грудня 2021 року у КНРЦ "ГАЙОК" був проведений захід з метою профілактики насильства у закладі дошкільної освіти. Тренінгове заняття з вихователями та фахівцями КНРЦ за темою: "Профілактика жорстокого поводження з дітьми" провела практичний психолог Катерина Ткаченко.

Ніколи не минеться мода на хустки.
Красуні дістають зі скрині
Барвисті, ніби кольорові пелюстки,
Як символ - оберіг, святині. #День_української_хустки

День української хустки (ДУХ) є неофіційним святом. Його відзначають з 2019 року щороку 7 грудня. Започатковано свято з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets).

Щороку, в четверту суботу листопада Україна та світ згадують три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Найстрашнішим був Голодомор-геноцид 1932–1933 років і масових штучних голодів.

З 9 по 12 листопада у КНРЦ "ГАЙОК" пройшов тиждень, присвячений "Дню української писемності та мови". Метою заходів було нагадати учасникам освітнього процесу, що вони мають популяризувати і поширювати знання про українську писемність та мову серед своїх вихованців та колег.

З 15 по 19 листопада у КНРЦ "ГАЙОК" пройшов тиждень толерантності, метою якого було нагадати учасникам освітнього процесу про поняття «толерантність», продовжувати формувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного; розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми.

Всесвітній день доброти щорічно відзначається 13 листопада. Мета свята - нагадати людям, що доброта не має меж, а благодійність і навіть найменша допомога зроблять цей світ кращим.

В період з 8 по 12 листопада 2021 року в Краматорському навчально-реабілітаційному центрі "Гайок" відбувся Тиждень енергозбереження.

Осінь - найкрасивіша пора року. Не можна не захоплюватися тією красою, яку нам вона дарує.

Всеукраїнський конкурс малюнків
"Я дитина! Я малюю!"- весна 2021