Краматорський
навчально-реабілітаційний центр «Гайок»

Тарас Григорович Шевченко народився в селі Моринці на Черкащині. Народився він в великій сім’ї. Його батько був кріпаком. Кріпаки – це люди, які були власністю свого господаря. А господарями були багаті поміщики. Вони мали великий дім, поле, купу грошей. А на них з раннього ранку до пізньої ночі працювали кріпаки. Від багатіїв вони могли відкупитися тільки грошима, яких в них зовсім не було.

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2022 року у КНРЦ "Гайок" відбулась тематична виставка "Герої не вмирають", підготовлена вихователями закладу разом з вихованцями.

Возможно, это изображение (2 человека, цветок и текст «день героёв небесной ComHi 20 лютого Blg гepoi не вмирають»)  Нет описания фото.  Возможно, это изображение (текст)  Нет описания фото.  Нет описания фото.  Нет описания фото.

КНРЦ "Гайок" вітає усіх українців з Днем єднання! 

Ось і пролетіли новорічні свята, прийшла пора відпускати нашу зелену гостю - ялинку в ліс. Вихованці КНРЦ "ГАЙОК" ще раз пограли біля ялинки у веселі ігри, згадали святкові пісні та танці, щоб новорічна красуня запам'ятала малюків веселими та щасливими і, обов'язково повернулася до нашого центру у наступному році!

Атмосфера новорічних свят завжди надихає на очікування чогось чарівного та дивовижного.

Розвага до свята Маланки відбулася у КНРЦ "ГАЙОК" для наших вихованців 13 січня, напередодні святкування Старого Нового року.

Вітаємо практичного психолога Краматорського навчально-реабілітаційного центру "Гайок"

11 січня святкують Міжнародний день “Дякую”. Сьогодні більшість людей так часто поспішають, що навіть не залишається часу для таких простих і приємних речей, як подякувати всім тим, хто робить наше життя щасливішим та простішим.

«Христос народився – Славімо Його» – такими словами весь православний світ вітається у одне з найголовніших християнських свят – Різдво Христове!

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Проведення у КНРЦ "ГАЙОК" всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” завершилося проведенням виставки творчих робіт вихованців закладу.

У рамках всеукраїнської акції "16 діб проти насильства" 9 грудня 2021 року у КНРЦ "ГАЙОК" був проведений захід з метою профілактики насильства у закладі дошкільної освіти. Тренінгове заняття з вихователями та фахівцями КНРЦ за темою: "Профілактика жорстокого поводження з дітьми" провела практичний психолог Катерина Ткаченко.

Ніколи не минеться мода на хустки.
Красуні дістають зі скрині
Барвисті, ніби кольорові пелюстки,
Як символ - оберіг, святині. #День_української_хустки

День української хустки (ДУХ) є неофіційним святом. Його відзначають з 2019 року щороку 7 грудня. Започатковано свято з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets).

Щороку, в четверту суботу листопада Україна та світ згадують три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Найстрашнішим був Голодомор-геноцид 1932–1933 років і масових штучних голодів.

З 9 по 12 листопада у КНРЦ "ГАЙОК" пройшов тиждень, присвячений "Дню української писемності та мови". Метою заходів було нагадати учасникам освітнього процесу, що вони мають популяризувати і поширювати знання про українську писемність та мову серед своїх вихованців та колег.

З 15 по 19 листопада у КНРЦ "ГАЙОК" пройшов тиждень толерантності, метою якого було нагадати учасникам освітнього процесу про поняття «толерантність», продовжувати формувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного; розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми.