Краматорський
навчально-реабілітаційний центр «Гайок»
✅Протягом трьох тижнів учнівське самоврядування нашого закладу провело більше 10 майстер-класів для здобувачів освіти 1-11 класів.
✅Ідею проведення майстер-класів було згенеровано на зібранні президентської ради в якості продовження традицій організаторів благодійної акції Щедрий Вівторок .
✅Діти вчилися виготовляти різні цікаві вироби власноруч, танцювали сучасні танці, малювали на тканині та на папері, їм вдалося поглинути у світ журналістики й форум-театру, потрапити до кінозали та в гончарню майстерню. Та багато іншого.
✅Головне, що вдалося дітям, так це створити навколо себе дійсно пізнавально-розважальний простір, де кожен може знайти щось цікаве для себе, виявити свої потаємні таланти й просто весело провести час після уроків.
✅Що це дало? Майстер-класи мали на меті зібрати кошти на канцелярське приладдя для вихованців Краматорського навчально-реабілітаційного центра "Гайок".
Цілий пакунок з альбомами, розмальовками, фарбами, зошитами, олівцями та іншими подарунками було передано до прийдешніх новорічніх свят.
✅Велика подяка всім, хто підтримав цю акцію: адміністрації закладу, вчителям, психологам, класним керівникам і учасникам / учасницям заходів. І нашим учням та ученицями, які наполегливо розробляли сценарії заходів, шукали матеріали, писали рекламні анонси, запрошували дітей та віддавалися на всі 💯 відсотків. Безмежна вдяка ВАМ!